Rem-ar İnşaat San.Tic.Ltd.Şti.
Hemen Arayın!.. 0312 323 89 06
"Sıcaklık evinizde, paranız cebinizde kalsın"
vertical_line_fade Kombimax Thermomax Enerji Sıvıları
Ana SayfaRem-ar HakkındaHizmetlerimizResim GalerisiEkipmanlarımızReferanslarımızİletişim Bilgilerimiz
Thermomax-Kombimax
Her Kış Evimiz Isınacak
Yüzümüz Gülecek :))

Kimyasal yıkama sonucunda kireç, korozyon, su taşları temizlenerek sistemden atılır. Kombinizin çalışma verimi artar, komple ısıtma sisteminizin ömrü uzar.
%30'lara varan yakıt tasarrufu sağlarsınız.

.:: Güneş Enerji Sıvısı ::.

Güneş Enerji Sıvısı

Hepimizin bildiği gibi, gerek kullanım çeşitliliği gerekse daha ucuz bir enerji imkanı sağladığından güneş enerjisi tabanlı sistemler, her geçen gün daha da artan kullanım alanı ile popüler bir sistem olmaktadır. Bu güzel imkanlarının yanında güneş enerjisi sistemini kullananların karşılaştığı bir takım ciddi sorunlarda olabilmektedir. Mesela yüksek sıcaklıklarda, panel içinde dolaşan su hızla buharlaşmakta ve sık olarak sisteme yeni su ilave etmek gerekmektedir. Sisteme yağ ilave ederek bu sorunu çözmeye çalışıldığında ise hem istenilen verim elde edilmez, hem de çok daha ciddi başka arızaların oluşmasına neden olunabilmektedir.

KOMBİMAX – Güneş Enerji sıvısı' nın kaynama sıcaklığı 192°C olduğundan, özellikle açık hava sistemlerinde (güneş sistemleri gibi) suya göre buharlaşma kayıplarının daha az olduğu görülmüştür. Ayrıca yüksek kaynama sıcaklığı nedeniyle, ısıtma sistemlerinin yüksek sıcaklıklarda basınç altında kalmadan çalışması mümkündür. Tüm bunlara ilaveten su ile karışımı sonrası donma sıcaklığı -63°C olduğundan kışın donma tehlikeleri de kalkmıştır.

Neden KOMBİMAX – Güneş Enerji sıvısı?

Enerji kaynaklarının tükenmesi ve gelecekte dünyayı bekleyen enerji krizi “enerji tasarrufu” meselesini öncelikli hale getirmiştir. Bugün ısıtmada başta olarak kullanılan doğalgazın, dünyaya 70 sene daha yeteceği öngörülmektedir. Doğalgaza dışarıdan bağımlı ülkelere ihracat, fahiş fiyatlarla yapılmaktadır. Bu da tüketiciye, yüksek rakamlı faturalarla geri dönmektedir.

Bu sayfayı paylaş
Bookmark and Share

Güneş Enerji Sıvısı

Güneş Enerji Sıvısı

Özellikleri;
Kaynama noktası; 195 °C
Donma noktası; -40 °C
Kireçlenme ve paslanma yapmaz.
Yanıcı ve parlayıcı değildir.
Koku yapmaz.

Uygulama:

%50 Kombimax - Güneş Enerji Sıvısı
%50 şebeke suyu şeklindedir.
Tek bir kez uygulanır ve uzun yıllar kullanılabilir.

Kombimax Güneş Enerji Sıvısı ile az güneşli havalarda bile maximum sıcak su elde edebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz
Kanalizasyon Temizleme

Mevcut şehir kanalizasyon hatları zaman geçtikçe dolmakta, tıkanmakta ve çeşitli kimyasal atıklar nedeniyle deforme olmaktadır. Rothenberger kanal temizleme araçlarını kullanarak kanalların temizlenmesini sağlamaktayız.

Devamı
Kanallar neden temizlenmeli?

Kanal içerisinde zamanla biriken teresubat (artık), çoğunluğu 30 cm çapında yapılmış olan şehir içi altyapısında periyodik olarak temizlenmediği taktirde kanalın dolmasına ve dolayısıyla tıkanmasına yol açar.

Devamı
Kanal temizliği nasıl yapılır?

Kanal temizliği daha da önceleri ilkel yöntemlerle yapılmaktaydı. Küçük bir sorunda bile açık kazı yapılmaktaydı, ve içinden çıkılmaz hale gelen bu kazılara çözüm gerekliydi.

Devamı
WC & Banyo & Mutfak Tıkanıklığı

Banyo, wc, mutfak tıkanıklarında Avrupa makinalarımız ile her türlü problemlere karşılık kırmadan zarar vermeden özel olarak çalışmalar yapmakdayız.

Devamı
Banyo, lavabo veya evyedeki tıkanıklığı açmak için:

Biriken suyu bir fincan veya sürahi ile boşaltın Lavabodaki taşma deliğinin üzerine bir bezi gergin biçimde tutun Pompayı lavabo deliğinin hemen üzerine yerleştirin ve aşağı yukarı hareket ettirerek pompalayın.

Devamı
Tuvaletteki tıkanıklığı açmak için:

Klozet hala doluysa, bir fincan veya sürahi kullanarak, içindeki fazla suyu boşaltın. Bir fırça veya pompa ile klozetin tabanına doğru baskı yapın Pompa ile aşağı ve yukarı 10 kez ittirin. Bu hareket, tıkanıklığı açabilir

Devamı
Su Kaçağı Tespiti

Evinizde ve işyerinizde su kaçağımı var? Faturanız yüksek mi geliyor? Bu kaçağın yerini mi bulamıyorsunuz? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz? Alt daireye su sızıntısı mı var? ARTIK SORUN DEĞİL!

Devamı
Kırmadan Tespit, Kırmadan Tamir!

Su kaçakları, kalorifer kaçaklarınızı, kalorifer su eksiltmelerinizi bilgisayarlı sistem ve elektronik cihaz ile kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit ediyoruz..

Devamı
Ekipman Temel Özellikleri
Kullanımı çok kolay. Pil gerektirmez, şarj pilleri ile çalışır. Devamlı çalışmalarda 36 saat görev yapar.

Devamı
İnşaat&Taahhüt

Katkaloriferi, kolon, tesisat Kombi, radyatör, proje, hidrofor, su saati ayrımı Kanal, rögar ve baca tıkanıkları açılması Yağmurluk tesisatı

Devamı
Mutfak&Banyo

Fayans, kalebodur, mermer Menfez, akordiyon kapı Duşakabin, alüminyum tavan Banyo dolapları, Aspiratör, çamaşır ve bulaşık makineleri montajı ve tesisatı Yağmurluk tesisatı, Gizli bahçe sulama sistemleri

Devamı
İnşaat Malzemeleri&Hırdavat
Küvetler, duş tekneleri Amerikan panel kapı, çelik kapı Panjur, cam balkon, sineklik PVC kapı pencere sistemleri Her marka PVC doğrama tamiri, ısı fitil

Devamı